Quinta da Agra - (PT0431)
LandhuisPonte de Lima, Porto en Noord Portugal
Quinta da Agra is een, mooi en confortabel ingericht, boerderijhuis uit de 17de eeuw. Een stenen poort geeft u toegang tot de 2 huizen, gerestaureerd met een goede smaak en comfort. De eigenaar heeft er 10 jaar over gedaan om o.a. de daken, ramen, balkons in de originele stijl te herstellen. De quinta is omgeven door olijfbomen, stallen en kleine vismeertjes.
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
Ligging
Ponte de Lima 2 km, ziekenhuis 2 km, apotheek 1 km, strand 20 km, treinstation 18 km en de luchthaven Porto op 85 km. Een restaurant vindt u op 0,5 km afstand.
Activiteiten in de omgeving
Golf op 3 km, zwemmen, wandelen, vissen en paardrijden.
Activiteiten in de omgeving
Golf op 3 km, zwemmen, wandelen, vissen en paardrijden.
Faciliteiten
3 kamers met 2-persoonsbed en 3 kamers met aparte bedden. Tuin, zwembad, snookertafel, wijnproeven en parkeergelegenheid.
Verzorging
Logies/ontbijt. Halfpension op aanvraag.
Accommodatie
Kamer (1-3 personen): Alle kamers zijn voorzien van een badkamer met toilet. Geschikt voor maximaal 2 volwassenen en 1 kind t/m 11 jaar.
Overig
Kinderen 00 t/m 01 jaar gratis.







