Pousada São Filipe (PT0069)
PousadaSetúbal, Lissabon en Taagvallei
Een fort, gebouwd in de 17e eeuw door koning Philip II van Spanje, dat een bijzonder mooi uitzicht heeft over de Sado rivier.
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
Ligging

Setúbal is één de belangrijkste havens van Portugal, het historische centrum en de omgeving bieden u een mooie gelegenheid om wandelingen te maken. De afstand naar het strand is ca. 3 km en naar Lissabon is het ca. 47 km.
Activiteiten in de omgeving
Watersporten, golfen, paintball, 4x4 driving, tocht per hetelucht ballon, kanoën, boottochten, duiken, vissen, jagen en wandelen.
Activiteiten in de omgeving
Watersporten, golfen, paintball, 4x4 driving, tocht per hetelucht ballon, kanoën, boottochten, duiken, vissen, jagen en wandelen.
Faciliteiten
15 kamers en 1 suite. Receptie, restaurant, bar, terras, snooker, gezelschapsspellen en parkeergelegenheid.
Verzorging
Logies/ontbijt; halfpension.
Accommodatie
Kamer (1-3 personen): Alle kamers zijn voorzien van airconditioning, minibar, telefoon, tv, huurkluisje en een badkamer met toilet.
| Interessante plaatsen: | Pousadas in de omgeving: |
|
|
Overig
Extra bed
Kinderen van 00 t/m 02 jaar gratis.
Kinderen van 03 t/m 12 jr + 15% van de kamerprijs.
Kinderen vanaf 12 jr + 30% van de kamerprijs.
Toeslag voor
Presidencial Suite: +50% van de standaard kamerprijs
Suite: +35% van de standaard kamerprijs
Superior kamer: +20% van de standaard kamerprijs
Aanbiedingen en specials
Golden Age
Voor onze 55+ klanten gelden speciale tarieven.
Aanbiedingen en specials
Golden Age
Voor onze 55+ klanten gelden speciale tarieven.













